TERMINARZE ZAWODÓW

NAJNOWSZE WYDARZENIA

  •  

    16.01.2019

    SKS 2019 – STARTUJEMY

    SKS 2019 – STARTUJEMY !!! Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie został Operatorem Wojewódzkim programu SZKOLNY KLUB SPORTOWY – 2019 LISTA SZKÓŁ ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROGRAMU w 2019r. – pobierz. SPRAWA PILNA!!! Elektroniczny dziennik SKS ruszy najpóźniej od wtorku tj. 29 stycznia 2019r. Rejestracja dla nowych nauczycieli – www.szkolnyklubsportowy.pl/rejestracja Logowanie dla nauczycieli kontynujących udział w programie[...]
  •  

    15.01.2019

    PROGRAM ORGANIZATOR ZAJĘĆ SEKCJI SPORTOWYCH dla OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 2019

    Rusza nabór do programu Organizator Zajęć Sekcji Sportowych dla Osób Niepełnosprawnych 2019   Szkolny Związek Sportowy z siedzibą w Warszawie przy ul Ciołkosza 1/29, jako operator programu OZSSON uprzejmie informuje, że w dniu dzisiejszym rusza nabór wniosków na INSTRUKTORÓW prowadzących zajęcia sekcji sportowych osób niepełnosprawnych w 2019 roku. Więcej – kliknij tutaj – http://szs.proit24.pl/komunikaty/911-rusza-nabor-do-programu-ozsson-2019.html REGULAMIN[...]
  •  

    08.11.2018

    KALENDARZ I REGULAMINY IMPREZ NA ROK SZKOLNY 2018/2019

    KALENDARZ I REGULAMINY IMPREZ SPORTOWYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019 – pobierz NOWE TABELE LEKKOATLETYCZNE (obowiązujące od września 2018r.) dla Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Szkolna Liga LA) – dziewcząt – pobierz / chłopców – pobierz dla Licealiady (Szkolna Liga LA) – dziewcząt – pobierz / chłopców – pobierz Tutaj można sprawdzić czy zgłoszenie szkoły do rozgrywek ID[...]
  •  

    22.08.2018

    RODO – dokument dotyczący ochrony danych osobowych

    Klauzula informacyjne dotycząca przetwarzania danych osobowych – RODO – pobierz. Wyniki zawodów są dostępne na górze w zakładce ⇒ sport szkolny ⇒ wyniki z zawodów. Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół są dostępne od góry w zakładce ⇒ sport szkolny ⇒ współzawodnictwo.  

ARCHIWUM

TERMINARZE ZAWODÓW

Igrzyska Dzieci - roczniki 2006 i młodsi

Lp.DyscyplinaGminnePowiatoweRegionalnePółf. WojFinały Woj.
1/2.Sztafetowe Biegi Przełajowe.do 28.09.18r.do 12.10.18r.----------------25.10.18r. - Tychowo
3/4.Drużynowy Czwórbój LAdo 12.10.18r.do 17.05.19r.----------------dz. - 29.05.19r. - Złocieniec
ch. - 30.05.19r. - Złocieniec
5/6.Drużynowy Trójbój LA*do 30.04.19r.do 17.05.19r.----------------do 25.05.19r.
7/8.Tenis stołowy – drużynowydo 23.11.18r.do 20.12.18r.do 15.02.19r.--------do 08.03.19r.
9/10.Unihokejdo 19.10.18r.do 09.11.18r.do 30.11.18r.--------do 20.12.18r.
11.Szachy – drużynowe dz. i ch.Zgłoszenia do 31.10.18r. bezpośrednio do WSZS SzczecinGryfino - 07.12.2018r.
12/13.Drużynowe Biegi Przełajowedo 29.03.19r.do 30.03.19r.---------------02.04.19r. - Gryfino
Schemat trasy - pobierz.
14/15.Koszykówkado 20.12.18r.do 22.02.19r.do 29.03.19r.do 30.04.19r.do 11.05.19r.
16/17.Piłka Siatkowa - czwórkido 20.12.18r.do 22.02.19r.do 08.03.19r.do 29.03.19r.do 17.04.19r.
17/18.Piłka Ręcznado 20.12.18r.do 22.02.19r.do 08.03.19r.do 29.03.19r.do 17.04.19r.
19/20.Piłka Nożnado 26.10.18r.do 26.04.19r.do 10.05.19r.do 24.05.19r.do 07.06.19r.
21/22.Pływanie drużynowe/sztafetydo 26.10.18r.do 22.02.19r.----------------03.04.19r. - Szczecinek
23/24.Badminton - drużynowy dz. i ch.Zgłoszenia do 31.10.18r. bezpośrednio do WSZS SzczecinGrudzień 2018r.
* - rozgrywany przy zwiększonych środkach finansowych z MSiT

Regionalne

Lp.DyscyplinaRegionalnePółfinałyFinały
Region "A"Region "B"Region "C"Region "D"Region "A-B"Region "C-D"
1.Piłka Ręczna dz19.03.19r. - Sławno06.03.19r. - Szczecin04.03.19r. - Szczecin05.03.19r. - Mielenko Drawskie27.03.19r. - Szczecin
2.Piłka Ręczna ch.21.03.19r. - Sławno14.03.19r. - Szczecin13.03.19r. - Szczecin27.02.19r. - Stargard27.03.19r. - Stargard
3.Koszykówka dz.13.03.19r. - Koszalin05.03.19r. - Świnoujście21.03.19r. - Barlinek11.03.19r. - Stargard05.04.19r. - Drawsko Pomorskie
4.Koszykówka ch.27.03.19r. - Sławno12.03.19r. - Świnoujście20.03.19r. - Lipiany13.03.19r. - Stargard04.04.19r. - Kołobrzeg
5.Piłka Siatkowa - 4 dz.07.03.19r. - Połczyn Zdrój19.02.19r. - Świnoujście12.03.19r. - Szczecin14.03.19r. - Wałcz27.03.19r. - Goleniów09.04.19r. - Krzywin
6.Piłka Siatkowa - 4 ch.07.03.19r. - Połczyn Zdrój26.02.19r. - Świnoujście19.03.19r. - Krzywin07.03.19r. - Drawsko Pomorskie28.03.19r. - Darłowo04.04.19r. - Drawsko Pomorskie
7.Piłka Nożna dz.
8.Piłka Nożna ch.
9.Unihokej dz.Grzmiąca - 27.11.18r.Mrzeżyno - 22.11.18r.Dębno - 29.11.18r.Bierzwnik - 29.11.18r.--------Mrzeżyno - 06.12.2018r.
10.Unihokej ch.Grzmiąca - 27.11.18r.Mrzeżyno - 21.11.18r.Dębno - 29.11.18r.Bierzwnik - 27.11.18r.--------Bierzwnik - 18.12.2018r.
11.Tenis Stołowy - druż. dz.14.02.19r. - Sucha Koszalińska15.02.19r. - Szczecin13.02.19r. - Dębno13.02.19r. - Człopa--------25.03.19r. - Szczecin
12.Tenis Stołowy - druż. ch.19.02.19r. - Sucha Koszalińska14.02.19r. - Stepnica13.02.19r. - Dębno13.02.19r. - Człopa--------04.04.19r. - Sucha Koszalińska
13.Badminton - drużynowy - dziewczątSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2018r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.Lipiany - 11.12.18r.
14.Badminton - drużynowy - chłopcówSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2018r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.Lipiany - 11.12.18r.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - roczniki 2003-2005

Lp.DyscyplinaPowiatoweRegionalnePółfinały Woj.Finały Woj.
1/2.Sztafetowe Biegi Przełajowedo 12.10.18r.----------------25.10.18r. - Tychowo
3/4.Szkolna Liga LAdo 15.05.19r.----------------do 31.05.19r.
5/6.LA – Indywidualna dz. i ch.do 24.05.19r.----------------do 07.06.19r.
7.Szachy – drużynoweZgłoszenia do 31.10.18r. bezpośrednio do WSZS Szczecin.Gryfino - 06.12.2018r.
8/9.Tenis stołowy – drużynowydo 09.11.18r.do 30.11.18r.--------do 20.12.18r.
10/11.Drużynowe Biegi Przełajowedo 30.03.19r.----------------02.04.19r. - Gryfino
Schemat trasy - pobierz.
12/13.Koszykówkado 20.12.18r.do 22.02.19r.do 08.03.19r.do 29.03.19r.
14/15.Piłka Siatkowado 22.02.19r.do 08.03.19r.do 29.03.19r.do 17.04.19r.
16/17.Piłka Ręcznado 22.02.19r.do 08.03.19r.do 29.03.19r.do 17.04.19r.
18/19.Piłka Nożnado 09.11.18r.do 10.05.19r.do 24.05.19r.do 07.06.19r.
20/21.Unihokejdo 09.11.18r.do 30.11.18r.--------do 20.12.18r.
22/23.Pływanie drużynowe/sztafetydo 22.02.19r.----------------03.04.19r. - Szczecinek
24/25.Siatkówka - plażowado 18.05.19r.----------------do 07.06.19r.
26/27.Badminton – drużynowy dz. i ch.Zgłoszenia do 31.10.18r. bezpośrednio do WSZS SzczecinGrudzień 2018r.

Regionalne

Lp.DyscyplinaRegionalnePółfinałyFinały
Region "A"Region "B"Region "C"Region "D"Region "A-B"Region "C-D"
1.Piłka Ręczna dz.13.03.19r. - Mielno06.03.19r. - Szczecin07.03.19r. - Szczecin07.03.19r. - Drawsko Pom.15.03.19r. - Dębno
2.Piłka Ręczna ch.08.03.19r. - Połczyn Zdrój05.03.19r. - Szczecin19.03.19r. - Szczecin06.03.19r. - Drawsko Pom.29.03.19r. - Koszalin26.03.19r. - Stargard
3.Koszykówka dz.21.02.19r. - Turowo18.03.19r. - Szczecin25.02.19r. - Myślibórz15.03.19r. - Wałcz25.03.19r. - Szczecin
4.Koszykówka ch.20.02.19r. - Bobolice07.03.19r. - Goleniów20.03.19r. - Gryfino21.02.19r. - Stargard21.03.19r. - Szczecin
5.Piłka Siatkowa dz.15.03.19r. - Koszalin12.03.19r. - Goleniów06.03.19r. - Pyrzyce14.03.19r. - Stargard26.03.19r. - Szczecin
6.Piłka Siatkowa ch.25.03.19r. - Karlino25.03.19r. - Kołobrzeg05.03.19r. - Pyrzyce19.03.19r. - Wałcz25.03.19r. - Pyrzyce
7.Piłka Nożna dz.
8.Piłka Nożna ch.
9.Unihokej dz.Grzmiąca - 04.12.18r.Mrzeżyno - 04.12.18r.Dębno - 03.12.18r.Wierzchowo - 21.11.18r.--------Wierzchowo - 13.12.18r. - godz. 10:00
10.Unihokej ch.Grzmiąca - 04.12.18r.Mrzeżyno - 03.12.18r.Dębno - 03.12.18r.Wierzchowo - 22.11.18r.--------Wierzchowo - 17.12.18r. - godz. 10:00
11.Tenis Stołowy - druż. dz.Koszalin - 28.11.18r.Stepnica - 29.11.18r.Szczecin - 30.11.18r.Człopa - 22.11.18r.--------Człopa - 10.12.18r. godz. 10:00
12.Tenis Stołowy - druż. ch.Koszalin - 28.11.18r.Stepnica - 29.11.18r.Szczecin - 28.11.18r.Człopa - 22.11.18r.--------Człopa - 10.12.18r. godz. 10:00
13.Badminton - drużynowy - dziewczątSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2018r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.Sianów - 14.12.18r.
14.Badminton - drużynowy - chłopcówSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2018r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.Sianów - 14.12.18r.

Licealiada - Szkoły Ponadgimnazjalne - roczniki 1999 i młodsi.

Lp.DyscyplinaPowiatoweRegionalneFinały Wojewódzkie
1/2.Sztafetowe Biegi Przełajowedo 12.10.18r.--------25.10.18r. - Tychowo
3/4.Szkolna Liga LA – I i II rzutdo 26.10.18r.--------do 24.05.19r.
5/6.Koszykówkado 01.03.19r.do 29.03.19r.do 30.04.19r.
7/8.Piłka Siatkowado 01.03.19r.do 29.03.19r.do 30.04.19r.
9/10.Piłka Ręcznado 01.03.19r.do 29.03.19r.do 30.04.19r.
11/12.Piłka Nożnado 09.11.18r.do 17.05.19r.do 07.06.19r.
13/14.Tenis stołowy – drużynowydo 26.10.18r.do 23.11.18r.do 14.12.18r.
15/16.Pływanie drużynowe/sztafetydo 16.11.18r.--------Kołobrzeg - 30.11.18r.
17/18.Drużynowe Biegi Przełajowedo 30.03.19r.--------02.04.19r. - Gryfino
Schemat trasy - pobierz.
19/20.Siatkówka - plażowado 17.05.19r.--------do 31.05.19r.
21.Szachy - drużynoweZgłoszenia do 31.10.18r. bezpośrednio do WSZS SzczecinSzczecin - 12.12.18r.
22/23.UnihokejZgłoszenia do 31.10.18r. bezpośrednio do WSZS SzczecinGrudzień 2018r.
24/25.Badminton – drużynowy dz. i ch.Zgłoszenia do 31.10.18r. bezpośrednio do WSZS SzczecinGrudzień 2018r.

Regionalne

Lp.DyscyplinaRegionalneFinały
Region "A"Region "B"Region "C"Region "D"
1.Piłka Ręczna dz19.03.19r. - Świdwin18.03.19r. - Nowogard22.03.19r. - Szczecin18.03.19r. - Stargard
2.Piłka Ręczna ch.27.03.19r. - Koszalin20.03.19r. - Nowogard28.03.19r. - Szczecin08.04.19r. - Stargard
3.Koszykówka dz.05.03.19r - Koszalin20.03.19r. - Kołobrzeg13.03.19r. - Szczecin14.03.19r. - Szczecin
4.Koszykówka ch.20.03.19r. - Koszalin21.03.19r. - Kołobrzeg12.03.19r. - Gryfino03.04.19r. - Stargard
5.Piłka Siatkowa dz.29.03.19r. - Świdwin25.03.19r. - Gryfice19.03.19r. - Police25.03.19r. - Stargard
6.Piłka Siatkowa ch.26.03.19r. - Świdwin25.03.19r. - Kołobrzeg21.03.19r. - Police22.03.19r. - Łobez
7.Piłka Nożna dz.17.04.19r. - Kołobrzeg
8.Piłka Nożna ch.
9.Unihokej dz.System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2018r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.Mrzeżyno - 18.12.18r.
10.Unihokej ch.System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2018r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.Szczecinek - 20.12.2018r.
11.Tenis Stołowy - druż. dz.Białogard - 27.11.18r.Kołobrzeg - 23.11.18r.Szczecin - 15.11.18r.21.11.18r.- SzczecinSzczecin - 19.12.2018r.
12.Tenis Stołowy - druż. ch.Białogard - 27.11.18r.Kołobrzeg - 23.11.18r.Pyrzyce - 21.11.18r.Wałcz - 23.11.18r.Stargard - 17.12.2018r.
13.Badminton - drużynowy - dziewczątSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2018r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.Szczecinek - 04.12.2018r.
14.Badminton - drużynowy - chłopcówSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2018r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.Szczecinek - 11.12.2018r.

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie

ul. Garncarska 5
70 - 377 Szczecin
tel. 91 48 - 42 - 170
tel. 91 48 - 47 - 683

e-mail: wszs@szczecin.home.pl

e-mail SKS: sks.szczecin@wp.pl

KONTAKT Z NAMI

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie

ul. Garncarska 5
70 - 377 Szczecin
tel. 91 48 - 42 - 170
tel. 91 48 - 47 - 683

e-mail: wszs@szczecin.home.pl

e-mail SKS: sks.szczecin@wp.pl

KONTAKT Z NAMI

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie

ul. Garncarska 5
70 - 377 Szczecin
tel. 91 48 - 42 - 170
tel. 91 48 - 47 - 683

e-mail: wszs@szczecin.home.pl

e-mail SKS: sks.szczecin@wp.pl