TERMINARZE ZAWODÓW

NAJNOWSZE WYDARZENIA

  •  

    15.11.2018

    SZKOLNY KLUB SPORTOWY 2019

    UWAGA – SZKOLNY KLUB SPORTOWY – 2019 Mamy doskonałą wiadomość – Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło konkurs na program „Szkolny Klub Sportowy” w 2019 roku. Zgłoszenie dla nowych szkół / grup nie biorących udziału / nieistniejących w 2018 roku – pobierz. Najważniejsze informacje: – tak jak było w roku 2017 i 2018 program będzie polegał[...]
  •  

    08.11.2018

    SPRAWDŹ ZGŁOSZENIA SZKÓŁ DO ROZGRYWEK SZACHÓW, BADMINTONA, UNIHOKEJA.

    Tutaj można sprawdzić czy zgłoszenie szkoły do rozgrywek ID i IMS w szachach i badmintonie oraz do rozgrywek Licealiady w szachach, badmintonie i unihokeju dotarło do WSZS w Szczecinie. Jeżeli są jakieś uwagi to prosimy o kontakt z biurem WSZS Szczecinie. Listy zgłoszeń są już zamknięte i dzisiejsze – 08.11.2018r. – uaktualnione listy są ostateczne[...]
  •  

    22.08.2018

    RODO – dokument dotyczący ochrony danych osobowych

    Klauzula informacyjne dotycząca przetwarzania danych osobowych – RODO – pobierz. Wyniki zawodów są dostępne na górze w zakładce ⇒ sport szkolny ⇒ wyniki z zawodów. Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół są dostępne od góry w zakładce ⇒ sport szkolny ⇒ współzawodnictwo.  
  •  

    17.08.2018

    KALENDARZ 2018/2019 – NOWE TABELE LEKKOATLETYCZNE

    KALENDARZ I REGULAMINY IMPREZ SPORTOWYCH NA ROK SZKOLNY 2018/2019 – pobierz NOWE TABELE LEKKOATLETYCZNE (obowiązujące od września 2018r.) dla Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Szkolna Liga LA) – dziewcząt – pobierz / chłopców – pobierz dla Licealiady (Szkolna Liga LA) – dziewcząt – pobierz / chłopców – pobierz    

ARCHIWUM

TERMINARZE ZAWODÓW

Igrzyska Dzieci - roczniki 2006 i młodsi

Lp.DyscyplinaGminnePowiatoweRegionalnePółf. WojFinały Woj.
1/2.Sztafetowe Biegi Przełajowe.do 28.09.18r.do 12.10.18r.----------------25.10.18r. - Tychowo
3/4.Drużynowy Czwórbój LAdo 12.10.18r.do 17.05.19r.----------------dz. - 29.05.19r. - Złocieniec
ch. - 30.05.19r. - Złocieniec
5/6.Drużynowy Trójbój LA*do 30.04.19r.do 17.05.19r.----------------do 25.05.19r.
7/8.Tenis stołowy – drużynowydo 23.11.18r.do 20.12.18r.do 15.02.19r.--------do 08.03.19r.
9/10.Unihokejdo 19.10.18r.do 09.11.18r.do 30.11.18r.--------do 20.12.18r.
11.Szachy – drużynowe dz. i ch.Zgłoszenia do 31.10.18r. bezpośrednio do WSZS SzczecinChętny do organizacji proszę o kontakt z WSZS Szczecin.
12/13.Drużynowe Biegi Przełajowedo 29.03.19r.do 18.04.19r.---------------do 30.04.18r.
14/15.Mini Koszykówkado 20.12.18r.do 22.02.19r.do 29.03.19r.do 30.04.19r.do 11.05.19r.
16/17.Mini Piłka Siatkowado 20.12.18r.do 22.02.19r.do 08.03.19r.do 29.03.19r.do 17.04.19r.
17/18.Mini Piłka Ręcznado 20.12.18r.do 22.02.19r.do 08.03.19r.do 29.03.19r.do 17.04.19r.
19/20.Mini Piłka Nożnado 26.10.18r.do 26.04.19r.do 10.05.19r.do 24.05.19r.do 07.06.19r.
21/22.Pływanie drużynowe/sztafetydo 26.10.18r.do 22.02.19r.----------------Marzec 2019r.
23/24.Badminton - drużynowy dz. i ch.Zgłoszenia do 31.10.18r. bezpośrednio do WSZS SzczecinGrudzień 2018r.
* - rozgrywany przy zwiększonych środkach finansowych z MSiT

Regionalne

Lp.DyscyplinaRegionalnePółfinałyFinały
Region "A"Region "B"Region "C"Region "D"Region "A-B"Region "C-D"
1.Mini Piłka Ręczna dz
2.Mini Piłka Ręczna ch.
3.Mini Koszykówka dz.
4.Mini Koszykówka ch.
5.Mini Piłka Siatkowa dz.
6.Mini Piłka Siatkowa ch.
7.Mini Piłka Nożna dz.
8.Mini Piłka Nożna ch.
9.Unihokej dz.Grzmiąca - 27.11.18r.Mrzeżyno - 22.11.18r.Bierzwnik - 29.11.18r.--------
10.Unihokej ch.Grzmiąca - 27.11.18r.Mrzeżyno - 21.11.18r.Bierzwnik - 27.11.18r.--------
11.Tenis Stołowy - druż. dz.--------
12.Tenis Stołowy - druż. ch.--------
13.Badminton - drużynowy - dziewczątSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2018r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.Lipiany - 11.12.18r.
14.Badminton - drużynowy - chłopcówSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2018r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.Lipiany - 11.12.18r.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - roczniki 2003-2005

Lp.DyscyplinaPowiatoweRegionalnePółfinały Woj.Finały Woj.
1/2.Sztafetowe Biegi Przełajowedo 12.10.18r.----------------25.10.18r. - Tychowo
3/4.Szkolna Liga LAdo 15.05.19r.----------------do 31.05.19r.
5/6.LA – Indywidualna dz. i ch.do 24.05.19r.----------------do 07.06.19r.
7.Szachy – drużynoweZgłoszenia do 31.10.18r. bezpośrednio do WSZS Szczecin.Chętnych do organizacji proszę o kontakt z WSZS Szczecin.
8/9.Tenis stołowy – drużynowydo 09.11.18r.do 30.11.18r.--------do 20.12.18r.
10/11.Drużynowe Biegi Przełajowedo 18.04.19r.----------------do 30.04.19r.
12/13.Koszykówkado 20.12.18r.do 22.02.19r.do 08.03.19r.do 29.03.19r.
14/15.Piłka Siatkowado 22.02.19r.do 08.03.19r.do 29.03.19r.do 17.04.19r.
16/17.Piłka Ręcznado 22.02.19r.do 08.03.19r.do 29.03.19r.do 17.04.19r.
18/19.Piłka Nożnado 09.11.18r.do 10.05.19r.do 24.05.19r.do 07.06.19r.
20/21.Unihokejdo 09.11.18r.do 30.11.18r.--------do 20.12.18r.
22/23.Pływanie drużynowe/sztafetydo 22.02.19r.----------------Marzec 2019r.
24/25.Siatkówka - plażowado 18.05.19r.----------------do 07.06.19r.
26/27.Badminton – drużynowy dz. i ch.Zgłoszenia do 31.10.18r. bezpośrednio do WSZS SzczecinGrudzień 2018r.

Regionalne

Lp.DyscyplinaRegionalnePółfinałyFinały
Region "A"Region "B"Region "C"Region "D"Region "A-B"Region "C-D"
1.Piłka Ręczna dz.
2.Piłka Ręczna ch.
3.Koszykówka dz.
4.Koszykówka ch.
5.Piłka Siatkowa dz.
6.Piłka Siatkowa ch.
7.Piłka Nożna dz.
8.Piłka Nożna ch.
9.Unihokej dz.Grzmiąca - 29.11.18r.Mrzeżyno - 04.12.18r.Wierzchowo - 21.11.18r.--------
10.Unihokej ch.Grzmiąca - 29.11.18r.Mrzeżyno - 03.12.18r.Wierzchowo - 22.11.18r.--------
11.Tenis Stołowy - druż. dz.Koszalin - 28.11.18r.Stepnica - 29.11.18r.Człopa - 22.11.18r.--------
12.Tenis Stołowy - druż. ch.Koszalin - 28.11.18r.Stepnica - 29.11.18r.Człopa - 22.11.18r.--------
13.Badminton - drużynowy - dziewczątSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2018r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.
14.Badminton - drużynowy - chłopcówSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2018r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.

Licealiada - Szkoły Ponadgimnazjalne - roczniki 1999 i młodsi.

Lp.DyscyplinaPowiatoweRegionalneFinały Wojewódzkie
1/2.Sztafetowe Biegi Przełajowedo 12.10.18r.--------25.10.18r. - Tychowo
3/4.Szkolna Liga LA – I i II rzutdo 26.10.18r.--------do 24.05.19r.
5/6.Koszykówkado 01.03.19r.do 29.03.19r.do 30.04.19r.
7/8.Piłka Siatkowado 01.03.19r.do 29.03.19r.do 30.04.19r.
9/10.Piłka Ręcznado 01.03.19r.do 29.03.19r.do 30.04.19r.
11/12.Piłka Nożnado 09.11.18r.do 17.05.19r.do 07.06.19r.
13/14.Tenis stołowy – drużynowydo 26.10.18r.do 23.11.18r.do 14.12.18r.
15/16.Pływanie drużynowe/sztafetydo 16.11.18r.--------Kołobrzeg - 30.11.18r.
17/18.Drużynowe Biegi Przełajowedo 18.04.19r.--------do 30.04.19r.
19/20.Siatkówka - plażowado 17.05.19r.--------do 31.05.19r.
21.Szachy - drużynoweZgłoszenia do 31.10.18r. bezpośrednio do WSZS SzczecinChętnych do organizacji proszę o kontakt z WSZS Szczecin.
22/23.UnihokejZgłoszenia do 31.10.18r. bezpośrednio do WSZS SzczecinGrudzień 2018r.
24/25.Badminton – drużynowy dz. i ch.Zgłoszenia do 31.10.18r. bezpośrednio do WSZS SzczecinGrudzień 2018r.

Regionalne

Lp.DyscyplinaRegionalneFinały
Region "A"Region "B"Region "C"Region "D"
1.Piłka Ręczna dz
2.Piłka Ręczna ch.
3.Koszykówka dz.
4.Koszykówka ch.
5.Piłka Siatkowa dz.
6.Piłka Siatkowa ch.
7.Piłka Nożna dz.
8.Piłka Nożna ch.
9.Unihokej dz.System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2018r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.
10.Unihokej ch.System rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2018r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.Szczecinek - 20.12.2018r.
11.Tenis Stołowy - druż. dz.Białogard - 27.11.18r.Kołobrzeg - 23.11.18r.Szczecin - 15.11.18r.21.11.18r.- Szczecin
12.Tenis Stołowy - druż. ch.Białogard - 27.11.18r.Kołobrzeg - 23.11.18r.Pyrzyce - 21.11.18r.Wałcz - 23.11.18r.
13.Badminton - drużynowy - dziewczątSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2018r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.Szczecinek - 04.12.2018r.
14.Badminton - drużynowy - chłopcówSystem rozgrywek, miejsca i terminy zostaną ustalone w listopadzie 2018r. po otrzymaniu zgłoszeń od szkół.Szczecinek - 11.12.2018r.

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie

ul. Garncarska 5
70 - 377 Szczecin
tel. 91 48 - 42 - 170
tel. 91 48 - 47 - 683

e-mail: wszs@szczecin.home.pl

e-mail SKS: sks.szczecin@wp.pl

KONTAKT Z NAMI

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie

ul. Garncarska 5
70 - 377 Szczecin
tel. 91 48 - 42 - 170
tel. 91 48 - 47 - 683

e-mail: wszs@szczecin.home.pl

e-mail SKS: sks.szczecin@wp.pl

KONTAKT Z NAMI

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie

ul. Garncarska 5
70 - 377 Szczecin
tel. 91 48 - 42 - 170
tel. 91 48 - 47 - 683

e-mail: wszs@szczecin.home.pl

e-mail SKS: sks.szczecin@wp.pl